Przedstawiciel Fundacji na kraje skandynawskie i wielki przyjaciel od samego początku. Jedno z największych serc Fundacji, wspiera doradztwem i pomysłami, szuka kontaktów i podtrzymuje w nas światełko wiary, że znajdziemy pieniądze na wymarzoną klinikę.

Pedagog, terapeuta - wspaniała koleżanka z naukowym dorobkiem. Delfiny w terapii to jej pasja, ale też wiele lat doświadczeń - delfin jako przyjaciel w terapii (dla jednych w wodzie na Ukrainie, a dla innych w cudownych bajkach dla dzieci), królowa relaksacji i wiedzy o tym, jak pozytywnie myśleć. Wspiera Fundację wspaniałymi pomysłami i doradztwem.

Dziennikarka, podrózniczka, cudowny człowiek, zawsze z piórem gotowym do opisania historii, które dają światełko wiary i optymizmu.

Koszalin (Polska)

Fotograf, wie co to znaczy, kiedy dostaje się wyrok ”nie będziesz chodzić”, a dzisiaj biega z ciężką torbą na ramieniu udowadniając, że niemożliwe jest możliwe.

Norymberga (Niemcy)

Członek Towarzystwa Niemiecko-Polskiego we Frankonii. Pani Zofia pomaga w nawiązywaniu kontaktów z Polonią w Niemczech i przedstawicielami samorządowych władz Frankonii – ostatnio z radną Rady Miasta Norymbergii.

Koszalin (Polska)

Tłumacz - język angielski