Forum Remont to tytuł wydarzeń odbywających się drogą mailową, telefoniczną, skype'ową lub "oko w oko" niezależnie od pory dnia. Podczas trwania takiego spotkania, będzie można odbyć podróż w takie miejsca, o których wiele osób nigdy nie słyszała – mianowicie w głąb własnego umysłu. Efektem takiej wycieczki staje się najczęściej zmiana własnego życia, oczywiście na lepsze. Ponieważ w bardzo osobistej scenerii wysłuchamy monologu i poznamy subiektywny sposób spojrzenia na świat prowadzącego spotkanie, wykonamy kilka mentalnych ćwiczeń oraz generalnie podyskutujemy o życiu i o indywidualnych przeszkodach napotykanych na ścieżce własnego losu.


hefta kacperProwadzący: Kacper Hefta, niepełnosprawny na wózku, który dosłownie zanurzony jest w dziedzinach wielu odmian rozwoju osobistego i na podstawie tego, nieustępliwie walczącego o poprawę własnej przyszłości zarówno fizycznej oraz psychicznej. Dlatego dobrze wie w jaki sposób, poprzez ‘umysłowy’ remont można zmienić siebie samego i całe swoje życie dookoła, mimo, że nie jest żadnego rodzaju psychologiem, cudotwórczym terapeutą czy też certyfikowanym trenerem rozwoju osobistego. Kacper to przede wszystkim praktyk produkcji kolorowego życia dzięki własnym doświadczeniom, intuicji i uporowi. Ogólnie rzecz ujmując , pokaże w jaki sposób wziąć się w garść i zacząć aktywnie kreować własną rzeczywistość. Warto to od razu zaznaczyć, że Kacper w swoim dość pikantnym stylu wypowiedzi jedynie pokaże ‘drzwi’, ale to, czy ktoś zechce przez nie przejść zależy wyłącznie od niego.


 

Od stycznia br. w Koszalinie przy ul. Wł. Andersa 26 działa Centrum Rehabilitacji i Edukacji Fundacji Hearts WorldWide. Celem, jaki stawia sobie Centrum jest aktywne wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo w zakresie radzenia sobie z dotykającymi ich schorzeniami narządów ruchu.

Czytaj więcej...

Centrum Rehabilitacji i Edukacji

ul. Andersa 26 (wejście od Racławickiej)

Koszalin

tel. 512 108 288

 

Dyżury specjalistów

każdy wtorek 14.00-18.00

 

Kontakt

Beata Pronobis

Koordynator ds. personalnych pacjentów

tel. kom. 694 542 008

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.